http://dobryporadce.cz/poradci/ludmilasahajova  

 

"Na doporučení známého jsme si při řešení hypotéky vybrali právě paní Sahajovou. Tak vstřícného a příjemného člověka, kterého jeho práce opravdu baví a ví, co dělá, by jste dnes   v tak velké skupině poradců opravdu horko těžko sháněli. Řešení hypotéky tak pro nás bylo hračkou, protože paní Sahajová vše zařídila sama, poradila, vybrala pro nás tu nejlepší možnou nabídku a ve finále se o nás stará i po dokončení své práce. Určitě můžeme doporučit."

Lucie Obrová

 

"Paní Sahajová je velmi svědomitá, vstřícná a pečlivá. Pomohla nám s vyřízením stavebního spoření, hypotéky, pojištění nemovitosti a automobilu. Všem vřele doporučuji."

MUDr. Jan Baják

 

"Klientkou paní Sahajové jsem se stala na doporučení od známého skrz refinancování hypotéky. Do dnešního dne jsem velmi vděčná za toto setkání, protože tak vzácné lidi, jako je paní Sahajová už v dnešní době moc není. Velmi si cením způsobu milého jednání, ochoty ve všech směrech a rychlého efektivního přístupu k řešení situace. Dle mého názoru je paní Sahajová nejlepší poradce a ani za nic na světě bych neměnila. Touto cestou bych vám paní Sahajová chtěla srdečně poděkovat za vše, co jste pro mě udělala. Moc děkuji."

Eva Gregorová
 
 

"Můžu jen doporučit, o všechno se postará, všechno zařídí a má přehled, zlatý člověk!"

Marek Kedroň
 
 

"Paní Sahajová je velmi milá, vstřícná, ochotná a velmi lidská. S jejími službami jsem maximálně spokojená. Za mě mohu jen doporučit, neznám lepšího člověka, nejen její přístup, ale hlavně i profesní kvality. Strašně ráda se na ni obracím, vím, že s její pomocí vždy vše vyřeším."

Adéla Chmelařová
 
 

"Paní Sahajovou určitě doporučuji na 100 %, vždy si na mě najde čas, všechno zařídí, se vším pomůže, poradí, prostě komfort se vším všudy, nemůžu si vynachválit, chodím tam se vším, ať to byla půjčka nebo pojištění, moc děkuji a můžu jen a jen doporučit :-)"

Michael Kropáček
 
 
"Super skvělá nejlepší !!!"
Lukáš Liščinský
 
 

"Pokud chcete opravdu kompletní servis a velmi vstřícnou, spolehlivou a bezkonkurenční osobu k tomu, aby jste nevyhazovali peníze zbytečně kam není třeba a nebo chtěli konečně něco svého vlastního k bydlení, tak Vám vřele doporučuji paní Sahajovou !!! Já jsem nadmíru spokojená a věřím, že nejsem jediná! Za mě top 1 !!!"

Michaela Pavková
 
 

"Paní Sahajová je velice příjemná, ochotná a vstřícná. Vyřídila nám refinancování hypotéky a několik pojistek k naší velké spokojenosti. Vřele můžeme všem doporučit."

Jiří Souček
 
 

"Paní Sahajovou vřele doporučuji, dokáže skvěle poradit, vyzná se ve více oborech, může zajistit více služeb, apod. Je velmi milá a ochotná, jsem ráda, že mi hypotéku pomáhala právě ona, myslím, že našla nejvýhodnější variantu a ušetřila mi peníze."

Marcela Jahodová
 
 

"Jako poradce jsme si nemohli vybrat nikoho lepšího. Paní Sahajová patří k těm ochotným a spolehlivým lidem, kteří pro své klienty dělají maximum možného. Byli jsme velmi spokojeni a rádi se na ni i nadále budeme obracet."

Lucie Slaná
 
 

"Jsem se službami, které paní Sahajová pro mě vykonává velmi spokojen."

David Zeman
 
 

"Paní Sahajová je velmi příjemná a milá. Svou práci dokonale odvedla a vždy dobře poradila k naší spokojenosti. Bude-li potřeba, vždy se na ni s  radostí obrátíme. Našim přátelům a známým ji rádi doporučíme. Děkuji."

Milada
 
 

"Paní Sahajová je ten nejúžasnější človíček pod sluncem. Vždy, když potřebuji, tak mě vyhoví, poradí, udělá a dá vše dohromady, jak potřebuji. Nejochotnějšího človíčka pod sluncem jsem nenašla a to celá moje rodina. Vřele ji doporučuji, protože já se k ní ráda vracím, je to náš rodinný poradce."

Miroslava Rehwaldová